Skip to main content
Kavi | Otomatik Kapı Sistemleri

Yıllık Bakım Anlaşmaları


Otomatik - Döner - Manuel Kapılar

DORMA kendi ürünlerinin yanı sıra diğer markaların ürünlerine de yüksek kalitede servis vermektedir. Konusunda uzman teknisyenlerimiz dikkatli şekilde sizi dinler, acil Servis ihtiyacınız olduğunda en kısa sürede müdahale eder. Servis ekiplerimiz beraberlerinde kapsamlı yedek parça bulundurur, böylelikle oluşan aksaklıklar zaman kaybetmeden giderilir. Eğer isterseniz diğer markalara ait arızalanmış veya kullanım ömrünü doldurmuş ürününüz, DORMA ürünleri kullanılarak yenilenebilir.


Servis ve Bakım neden gereklidir ;

 

Otomatik Kapılarınızın markası ne olursa olsun daha verimli ve sorunsuz çalışması için periyodik bakımı önermekteyiz. Konusunda uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılacak bakım sayesinde, yeterli bilgiye sahip olmayan kişilerin yanlış müdahalesi sonucunda oluşabilecek zararlar önlenir. Bunun yanında; toz nem vs. gibi dış etkenlerin kapının mekanik ve elektronik aksamı üzerindeki olumsuz etkileri giderilir. Düzgün çalışmayan veya eskiyen parça varsa tespit edilir mekanizmaya zarar vermeden değiştirilir.
Bunlar ile hem mekanizmada oluşacak yüksek maliyetli arızaların önüne geçilir, hem de çalışan parçaların yıpranması azaltılarak Otomatik kapınızın kullanım ömrü uzatılır.

 

Daha fazla bilgi için;

Telefon: 0 212 233 27 02
Fax:       0 212 233 44 07

  

[email protected]