Skip to main content
Kavi | Otomatik Kapı Sistemleri

Eğitim & Gelişim


KAVİ ELEKTROMEKANİK İNŞ. MÜH. SAN. ve TİC. LTD.ŞTİ.

Kavi faaliyette bulundugu alanlarda , ürünlerin secimi , projelendirme ,uygulama ve satıs sonrası müsteri memnuniyeti konusunda titizlikle hareket eder .

Bu bağlamda , müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmet ve çözümleri sağlamak. “üstün başarıdan mükemmeliyete” gitmeye olan bağlılığımız kazanma kültürümüzün temelini oluşturmaktadır.

Çalısanlarımızın sürekli eğitimi ve gelişimini ön gören bir bakış açısına sahibiz.

Konusunda 20 yılı askın bir tecrübe ve bilgi birikimine sahip üst yöneticiler ile gerek personeline gerekse müsterilerine yenilikleri aktaran bir yapıya sahibiz.

Zamanın cok cabuk tükendigi çagımızda hızlı güvenilir bilgi ve ürün uygulamalarında tecrübeliyiz.

Önce egitim sonra iş temel aldığımız ilkelerin başında gelmektedir.

En üst yöneticiden sahadaki uygulamalarda görev alan calısanlarımıza kadar bilgi ve egitimin sagladığı kaliteyi müsterilerimize yansıtmaktan keyif almaktayız.

Son yıllarda mimari yapıların gerektirdiği cevreci , enerji tasarrufu saglayan , geri dönüşümü dogaya zarar vermeyen ürünlerin kullanılması ilkelerimiz dahilindedir.

Bize güvenerek isbirligi yapmıs kisi ve kuruluşların aldığı hizmetler kaliteli ,ekonomik , uzun süreli kullanıma olanak veren elemanlardan olusmaktadır.

Yapılan islerde birey odaklı , hayatı kolaylastıran , insanı ve cevreyi dikkate alan yaklasımlar bizim öz düsüncemizin temelini olusturur.

Kavi yaptıgı en kücük isten büyük proje islere kadar her adımda aynı kalite anlayısı ile hareket eder. Müsteri odaklı , müsterinin isteklerini göz önüne alan , yapılan isin o isletmeye bir vizyon katmasını saglamak prensibine dayanan bir anlayısla tasarımlar yaparız.

Yapıların kimligine deger katarak farklılık yaratıyoruz.