Skip to main content
Kavi | Otomatik Kapı Sistemleri

Şirket

KAVİ ELEKTROMEKANİK İNŞ. MÜH. SAN. ve TİC. LTD.ŞTİ.

Kavi elektromekanik 1995 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Başlangıçta otomatik sürme kapılar ve elektrik taahhüt işleri ile faaliyete geçmiştir. Daha sonraki yıllarda otomatik kapılar firmanın ana faaliyet konusu haline gelmiştir.Sürme otomatik kapılar ile başlayan kapı sektöründeki serüvenimiz zamanla motorlu seksiyonel kapılar, cam kapı ve bölmeler, motorlu kepenk sistemleri , katlanır sürme kapılar , döner kapılar , cam korkuluklar , bahce ve garaj kapıları, hava perdeleri ile genislemistir. .

Sektöründe önde gelen elit , markalı ürünlerin satış ve satış sonrası hizmetlerinde firmamız onurlu ve prestijli bir yere sahiptir. Firmamızın kuruluşunda yer alan ilkelerinden birincisi kaliteli mal ve hizmet anlayışıdır.

Bu bağlamda gerek bireysel müşterilerimize gerekse de kurumsal müşterilerimize verdiğimiz mal ve hizmetlerde bu ilkenin izlerini görmek mümkündür. Otomatik kapı ve motorlu kapı sistemleri konusunda yurtiçi ve yurtdışı projelerde tasarım ve uygulama projelerinin şekillenmesinde bir çok firmaya danışmanlık hizmetleri verilmektedir. Firmamız müşterileri arasında mimarlık şirketleri, inşaat şirketleri, kurumsal işletmeler, alışveriş merkezleri, havalimanları, bireysel şirketler önde gelmektedir.

Şirketimiz dünyanın önde gelen otomatik kapı ve kapı aksesuarları markası Alman Dormakaba Kapı Sistemlerinin yetkili bayiligini 27 yıldır yapmaktadır. Ayrıca Olefini hava perdeleri yetkili bayiligi , Adams rite kilit sistemleri  yetkili bayiligi  yapılmaktadır.

Kavi elektromekanik Azerbaycan basta olmak üzere Türki cumhuriyetlere ve iran ,Irak , Mısır , Libya, Rusya gibi ülkelerde partner satıcı ve uygulayıcılara otomatik kapılar konusunda malzeme temini yapmaktadır.

KAVİ  konusu ile ilgili gelişmeleri yakından izleyen , değişim ve gelişime önem veren bir yapı içinde değerli müşterilerine hizmete devam edecektir.